Kdy je nejlepší doba pro prodej firmy – „Umění odejít včas“

Devět z deseti podnikatelů se rozhodne pro prodej firmy pozdě – až když se jim nedaří. Pokud se firmě daří dobře, nevidí majitelé důvod k prodeji.

Teprve když jim docházejí síly, firmě spadnou marže či přestane růst, napadají je úvahy, že už to nemusí jít jako dřív a měli by firmu prodat. Takové jsou naše zkušenosti.

Kdy je tedy nejvhodnější doba k prodeji firmy?

Když výkonnost roste, ale firma ještě nedosáhla svého vrcholu. Za rozhodnutím k prodeji mohou být také osobní důvody, nová podnikatelská příležitost, nebo neočekávaná nabídka od investora.

Ať už budou vaše důvody k prodeji firmy jakékoliv, je důležité se průběžně připravovat a prodej firmy pečlivě načasovat.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat. Probereme s vámi existující možnosti, pomůžeme vám s procesem rozhodování, prověříme připravenost vaší firmy k prodeji a najdeme vhodného investora.

Následně zajistíme samotný proces prodeje firmy, postaráme se o bezproblémový průběh transakce a dohlédneme na splnění dohodnutých podmínek.

Copyright © 2021 Parite PRO s.r.o.    Úvodní stránka    +420 739 804 396    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    AGENTura Weboo
Copyright © 2021 Parite PRO s.r.o.
Úvodní stránka
 +420 739 804 396
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

AGENTura Weboo

Spřátelené projekty: Prodávámefirmy.cz